Vezi toate noutatile »

Consultanti

Grupele de liceeni care doresc sa obtina ajutor pentru dezvoltarea proiectelor pot alege un consultant din lista publicata mai jos.

Rolul acestor organizaţii consultant este de a derula sesiuni de training in liceele din toata tara, de a veni în sprijinul participantilor cu informatii despre tema propusa si de a oferi sprijin tehnic la scrierea proiectului.

Lista consultanţilor acopera aproape toate judetele din tara si municipiul Bucuresti.

*La concurs se pot inscrie si echipe fara consultant.

Regiune Judet Nume Organizatie Email
BUCURESTIBucurestiAdriana Fari-PalkoPRIME Romaniaadrianafaripalko@yahoo.com
BucurestiCristiana BurtoiuEuro<26 Bucuresticristiana_burtoiu@yahoo.com
BucurestiOana VuculescuEnjoy Your Futureoana.vuculescu@enjoyyourfuture.ro
BucurestiRadu BecherescuASER Bucurestiradu.becherescu@aser.ro
CENTRUAlbaCalin DeakCentrul de Informare EUROPA Alba-Iuliaeuropa@apulum.ro
CovasnaAlina DrincaFundatia Mihai Viteazualinanatali@yahoo.com
HarghitaHoratiu PascaAsociatia Micro Regiunea Calimani – Toplitahoratiu_pasca@yahoo.com
SibiuDan TomozeiNetworking UE Sibiudan_tomozei@yahoo.com
NORD-ESTIasiAlina MistreanuELSA Iasialina_mistreanu@yahoo.com
IasiDiana ChihaiaFundatia Corona Iasidiana.chihaia@gmail.com
SuceavaNelu TodireanuFundatia Ana Suceavaoffice@fundatia-ana.ro
SuceavaRichard-Daniel SimioniucFundatia pentru Tineretrichardsimi2002@yahoo.com
NORD-VESTBihorMarius HardutiFundatia LIFEmarius@life.org.ro
Bistrita-NasaudFelicia Tuscovici Fundatia Econaturfundatia.econatur@gmail.com
Bistrita-NasaudMarius MoldovanANSIT Bistritaansit.bistrita@gmail.com
ClujCorina ArdeleanCentrul National de Voluntariat Cluj Napocacorina@voluntariat.ro
ClujKovacs Bori CRDE Clujborykov@yahoo.com
ClujRaluca TeodorSocietatea Studentilor Europenistiraluca28_2000@yahoo.com
MaramuresFelix HupkaADTMBSfhupka@yahoo.co.uk
SalajAlin PruneanAGAPIS Zalauagapis@xnet.ro
Satu MareGabor KereskenyiAsociatia "Initiativa Tineretului Maghiar Satu Mare" kereskenyi@zappmobile.ro
SUD MUNTENIABucuresti, Giurgiu, Ilfov si DambovitaDoru TrascaAsociatia Ecologie-Sport-Turismdoruest@yahoo.com
PrahovaIrina IliescuAsociatia elevilor IUVENTA irinailiescu@yahoo.com
SUD-ESTConstantaRoxana Thalia CosteaLSUMC Constantaflopaul2002@yahoo.com
GalatiAlina MihalacheLiga Studentilor din Universitatea Dunarea de Jos Galatimihalache.alina@gmail.com
TulceaIrina DrugaColegiul Tehnic H. Coandadruga_irina@yahoo.com
SUD-VEST OLTENIADolj Alina Gabriela Moraru ARTIalina_now@yahoo.com
DoljAni DraghiciAsociatia Dominouani_draghici@yahoo.com
DoljMarius GrigorescuFndatia C.N. Elena Cuzamirel13@yahoo.com
DoljRuxandra SimionCFDPC Craiovacfdpc@rdslink.ro
MehedintiAurel Vladut Club Femina clubfemina@yahoo.com
TeleormanDaniel DincaFundatia TR Media Alexandriadanield@cdw.ro
VESTAradAlex Padurean Asociatia Ofensiva Tinerilorofensivatinerilor@gmail.com
AradDaniel TrifonAsociatia Initiativa Tinerilortrifond@rdslink.ro
AradSorin Victor RomanAsociatia Millenium Centersorinvroman@gmail.com
Caras-SeverinAna NicolaFundatia Activity Resitaananicola76@yahoo.com
Caras-SeverinAndrei BalbarauAsociatia Cogito Resitaandreibal@yahoo.com
Caras-SeverinCatalin GavrilaAsociatia Bike ATTACK Resita asbikeattack@yahoo.com
HunedoaraSimina BaciuAsociatia Coriolan Devacoriolan_deva@yahoo.com
HunedoaraSzell LorinczDirectia Judeteana pentru Tineretlmadisz@xnet.ro
TimisAdriana AronAsociatia Generatia Tanara Timisoaraadriana_aron@email.ro
TimisMihaela VetanDynamis Timisoaravetamn2000@yahoo.com
  vizite
© Europa la liceu - 2006
Continutul acestui material nu reprezinta in mod necesar
pozitia oficiala a Uniunii Europene.
www.infoeuropa.ro