Vezi toate noutatile »


Lista consultantilor

Grupele de liceeni care doresc sa obtina ajutor pentru dezvoltarea proiectelor pot alege un consultant din lista publicata mai jos.

Rolul acestor organizaţii consultant este de a derula sesiuni de training in liceele din toata tara, de a veni în sprijinul participantilor cu informatii despre tema propusa si de a oferi sprijin tehnic la scrierea proiectului.

Lista consultanţilor acopera aproape toate judetele din tara si municipiul Bucuresti.

*La concurs se pot inscrie si echipe fara consultant.
Regiune Judet Nume Organizatie Email Telefon
BUCURESTIBucurestiDiana PatrascoiuASER Bucurestidianapatrascoiu86@yahoo.com0743-006.868
BucurestiLavinia NeaguTeamworklavinia_neagu_tw@yahoo.com0720-540.748
BucurestiOvidiu OanciaPRIME Romaniaovidiuoancia@yahoo.com0745-306.084
BucurestiRazvan-George Diaconu Euro<26 Bucurestirazvan_dia@yahoo.co.uk0720-700.644
BucurestiVeronica StefanAEGEE veronica.stf@gmail.com0740-949.842
CENTRUAlbaIoana ComanYouth Action for Peace Romaniaioana@yap.ro0744-605.510
AlbaNicusor MoldovanCentrul de Informare EUROPA Alba-Iulianmoldovan@apulum.ro0723-667.719
BrasovIsabela BologLiceul Teoretic „Predeal”isabelabolog@yahoo.com0741-987.107
CovasnaArgentina MiluCompartimentul Integrare Europeana si Cooperare Internationalaargentina@prefecturacv.ro0747-050.738
HarghitaAlin Horatiu PascaAsociatia Micro Regiunea Calimani – Toplitahoratiu_pasca@yahoo.com 0745-063.849
MuresSorin Schiopun/aschiopus@hotmail.com0744-321.408
SibiuDan TomozeiNetworking UE Sibiudan_tomozei@yahoo.com0745-585.481
NORD-ESTBotosaniRichard-Daniel SimioniucFundatia pentru Tineretrichardsimi2002@yahoo.com0742-579.787
IasiRaluca TobolceaELSA Iasiraluca_tobolcea@yahoo.com0743-284.588
SuceavaNelu TodireanuFundatia Ana Suceavaoffice@fundatia-ana.ro 0788-811.111
NORD-VESTBihorMarius Hardut Fundatia Life Tineretmarius@life.org.ro0745- 656.100
BihorTiberiu Ichim Asociatia Maxasociatiamax@bihor.org.ro0259-414.156
Bistrita-NasaudMarius MoldovanANSIT Bistritaansit.bistrita@gmail.com0263-219.997
Bistrita-NasaudNicoleta ViragFundatia Econaturfundatia.econatur@gmail.com 0747-404.225
ClujCorina BuceaCRDE Clujcbucea@edrc.ro0745-394.252
ClujNicoleta RacoltaCentrul National de Voluntariat Cluj Napocanico_racolta@yahoo.com0729-837.773
ClujOlimpiu MoldovanSocietatea Studentilor Europenistimoldovan_olimpiu@yahoo.com0747-333.355
MaramuresFelix HupkaAsociatia Democratica a Tinerilor Maghiarifhupka@yahoo.co.uk0745-928.838
SalajAlin PruneanAGAPIS Zalauagapis@xnet.ro 0722-889.951
SUD MUNTENIABucuresti, Giurgiu, Ilfov si DambovitaDoru TrascaAsociatia Ecologie-Sport-Turismdoruest@yahoo.com0722-611.545
PrahovaIuliana TanurAsociatia elevilor IUVENTA iuliana_tanur@yahoo.com0721-848.117
TeleormanDaniel DincaFundatia TR Media Alexandriadanield@cdw.ro0722-359.227
SUD-ESTConstantaRoxana Thalia CosteaLSUMC Constantathalia_roxana@yahoo.com0724-522.786
GalatiAlina MihalacheLiga Studentilor din Universitatea Dunarea de Jos Galatimihalache.alina@gmail.com0741-749.528
TulceaIrina DrugaAsociatia Centrul European pentru Diversitateeudivers@gmail.com0726-276.366
TulceaViorica PetreAsociatia Eurofan Tulceamamina_petre@yahoo.com0723-368.878
SUD-VEST OLTENIADoljAlina MoraruARTIalina_now@yahoo.com0745-003.211
DoljAni DraghiciAsociatia Dominouani_draghici@yahoo.com0744-636.776
DoljMarius GrigorescuFundatia C.N. Elena Cuzamirel13@yahoo.com0745-965.635
DoljRuxandra SimionCFDPC Craiovacfdpc@rdslink.ro0251-544.535
MehedintiAurel Vladut Club Femina clubfemina@yahoo.com0745-207.651
VESTAradDaniel TrifonAsociatia Initiativa Tinerilortrifond@rdslink.ro 0740-033.681
AradGabriel GorganAsociatia Ofensiva Tinerilorofensivatinerilor@gmail.com0788-793.349
AradSorin Victor RomanAsociatia Millenium Centersorinvroman@gmail.com0722-977.094
Caras-SeverinAlexandra Ardelean Asociatia Bike ATTACK Resita asbikeattack@yahoo.com0743-106.597
Caras-SeverinAna NicolaFundatia Activity Resitaananicola76@yahoo.com0746-206.150
Caras-SeverinPataki SaroltaAsociatia Cogito Resitapataki_sarolta@yahoo.com0744-246.117
HunedoaraDacian CiodaruSindicatul Studentilor Democrati din Universitatea din Petrosanidacian.ciodaru@yahoo.com0723-444.879
HunedoaraSzell LorinczDirectia Judeteana pentru Tineretdtjhunedoara@yahoo.com0723-262.098
TimisAdriana AronAsociatia Generatia Tanara Timisoaraaronadrianamirela@gmail.com 0728-284.440
TimisConstantin IvanLADO Timisoaracostivan@hotmail.com0726-237.256
  vizite

© Europa la liceu - 2007 |

Continutul acestui material nu reprezinta in mod necesar pozitia oficiala a Uniunii Europene.
www.infoeuropa.ro